Sklep internetowy internet@pasi-konik.pl
GSM internetowy 603 98 88 24

wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Ankieta
Jakie wybrałbyś produkty pielęgnacyjne?
Producenci
ANKY Wodze ATH16003 ANKY Wodze ATH16003
Producent: ANKY
Cena: 126,00 zł
zobacz więcej
ANKY Wodze ATH16003
ANKY wodze parciane ze skórzanymi końcami. Posiadają stopery. Dostępny kolor czarny w rozmiarze COB i FULL.
BR Wodze parciane z haczykami 48h
Wodze parciane z elementami skórzanymi zapinane na haczyki, wyposażone w stopery i motylki. Szerokość wodzy wynosi 19 mm.
  • 48h
BUSSE Wodze parciane Gurt-Standard
Wodze parciane ze stoperami. Szerokość 19 mm.  Kolor - czarny. Rozmiary: Full - 155 cm Xfull - 165 cm
BUSSE Wodze parciane z diamencikami Gurt-Crystal
Wodze parciane ze stoperami dodatkowo ozdobione diamencikami. Szerokość 19 mm. Kolor czarny. Długość rozmiarów: Shetty - 0,9 m Pony - 1,25 m Full - 1,45 cm Produkt będzie dostępny w hurtowni pod koniec czerwca 2015.
DAW-MAG Wodze skórzane z taśmą bawełnianą ze stoperami
Wodze skórzane wykonane są ze skór bydlęcych oraz taśmy bawełnianej. Na wodzach naszyte są stopery, które ułatwiają trzymanie wodzy podczas jazdy konnej. Posiadają okucia ze stali nierdzewnej oraz skórzane ograniczniki zapobiegające ...
EURORIDING Wodze parciane zapinane na karabińczyk 48h
Wodze parciane z poprzeczkami zapinane do wędzidła za pomocą karabińczyków. Wykonane z mocnej parci i skóry wysokiej jakości.  Dostępne  w kolorze czarnym w rozm. full. 
  • 48h
HKM Wodze parciane z kolorowymi stoperami
Parciane wodze z kolorowymi stoperami. Ich końce zakończono wygodnymi w użyciu karabińczykami. Idealnie sprawdzą się w przypadku jazd dla dzieci - szybkie wypięcie ułatwia pracę na lonży.
HORZE Wodze parciane ze stoperami 48h
Wodze parciane ze stoperami firmy Horze. Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprzączki wykonane ze stali nierdzewnej. Szerokość ok. 1,6 cm. Długość dla rozmiaru pony - 135 cm, a dla rozmiaru full - 145 cm.
  • 48h
KAVALKADE Wodze parciane cienkie ze stoperami
Wodze parciano-skórzane ze stoperami (po pięć stoperów na stronę). Dostępne w kolorze czarnym.   Sprzączki wykonane ze stali nierdzewnej. Grubość: 16 mm Długość każda strona: full - 1,40 m
KAVALKADE Wodze parciane Classic ze stoperami
Wodze parciano-skórzane ze stoperami (po pięć stoperów na stronę). Dostępne w kolorach czarnym i brązowym.   Sprzączki wykonane ze stali nierdzewnej. Grubość: 19 mm Długość każda strona: full - 1,40 m             ...
KAVALKADE Wodze parciane Double
Wodze parciano-skórzane ze zwiększoną ilością stoperów (po 10 na każdą stronę). Dostępne w kolorze czarnym.  Sprzączki wykonane ze stali nierdzewnej. Szerokość: 19 mm Długość każda strona: 1,40 m
KAVALKADE Wodze parciane myśliwskie
Wodze parciano-skórzane myśliwskie z pętelkami i stoperami (po 5 na każdą stronę). Dostępne w kolorze czarnym.  Sprzączki wykonane ze stali nierdzewnej. Szerokość: 19 mm Długość każda strona: 1,40 m.
QHP Wodze parciane elastyczne QHP Wodze parciane elastyczne
Producent: QHP
Cena: 77,00 zł
zobacz więcej
QHP Wodze parciane elastyczne
Wodze parciane wykonane z mocnej bawełny. Posiada elementy skórzane. Sprzączki wykonano ze stali nierdzewnej. Umieszczono na nich stopery, które ułatwiają równe trzymanie wodzy. Na ich końcach znajdują się elastyczne wstawki, które ...
QHP Wodze parciane z karabińczykami
Wodze parciane z dołączonym karabińczykiem, który umożliwia szybkie przypięcie/odpięcie wodzy do wędzidła. Zawierają stopery, motylki, sprzączkę na końcu oraz okucia ze stali nierdzewnej.
QHP Wodze parciane z kolorowymi stoperami
Parciane wodze z kolorowymi stoperami. Idealne dla dzieci do nauki jazdy. Zakończone skórzanymi elementami w kolorze czarnym. Posiadają stopery do wytoku. Sprzączki i okucia wykonano ze stali nierdzewnej.
SCHOCKEMÖHLE Wodze parciane z kółkami
Bardzo dobrej jakości wodze parciane zakończone kółkami, ze zwiększoną ilością stoperów. Produkt na zamówienie - nie jesteśmy w stanie zagwarantować jego dostępności. Poinformujemy Państwa o dostępności po otrzymaniu ...
SCHOCKEMÖHLE Wodze parciane ze stoperami
Bardzo dobrej jakości wodze parciane ze stoperami. Produkt na zamówienie - nie jesteśmy w stanie zagwarantować jego dostępności. Poinformujemy Państwa o dostępności po otrzymaniu zamówienia.
SCHOCKEMÖHLE Wodze parciane ze stoperami 48h
Bardzo dobrej jakości wodze parciane ze stoperami. Produkt na zamówienie - nie jesteśmy w stanie zagwarantować jego dostępności. Poinformujemy Państwa o dostępności po otrzymaniu zamówienia.
  • 48h

Akcesoria i sprzęt jeździecki - PASI-KONIK

Wszelkie prawa zastrzeżone

Sklep internetowy Shoper.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl