Sklep internetowy internet@pasi-konik.pl
GSM internetowy 603 98 88 24

wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
BR Wodze parciane rurkowe BR Wodze parciane rurkowe
Producent: BR
Cena: 140,00 zł
zobacz więcej
BR Wodze parciane rurkowe
Wodze parciane z rurkowymi elementami skórzanymi zapinane na haczyki, wyposażone w stopery i motylki. Szerokość wodzy wynosi 19 mm.
BR Wodze parciane z haczykami BR Wodze parciane z haczykami
Producent: BR
Cena: 120,00 zł
zobacz więcej
BR Wodze parciane z haczykami
Wodze parciane z elementami skórzanymi zapinane na haczyki, wyposażone w stopery i motylki. Szerokość wodzy wynosi 19 mm.
BR Wodze parciane ze sprzączkami
Wodze parciane z elementami skórzanymi zapinane na sprzączki, wyposażone w stopery i motylki. Szerokość wodzy wynosi 19 mm.
BUSSE Wodze parciane Gurt-Standard
Wodze parciane ze stoperami. Szerokość 19 mm.  Kolor - czarny. Rozmiary: Full - 155 cm Xfull - 165 cm
BUSSE Wodze parciane Parma BUSSE Wodze parciane Parma
Producent: Busse
Cena: 168,00 zł
zobacz więcej
BUSSE Wodze parciane Parma
Parciane wodze wyposażone w stopery. Skórzane elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Posiadają motylki do wytoku. Ich szerokość wynosi około 18 mm, zaś długość 145 cm.  
DAW-MAG Wodze skórzane z taśmą bawełnianą ze stoperami
Wodze skórzane wykonane są ze skór bydlęcych oraz taśmy bawełnianej. Na wodzach naszyte są stopery, które ułatwiają trzymanie wodzy podczas jazdy konnej. Posiadają okucia ze stali nierdzewnej oraz skórzane ograniczniki zapobiegające ...
FAIR PLAY Wodze parciane FAIR PLAY Wodze parciane
Producent: FairPlay
Cena: 65,00 zł
zobacz więcej
FAIR PLAY Wodze parciane
Wodze parciane ze stoperami firmy Fair Play. Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprzączki ze stali nierdzewnej. Dostępne tylko w kolorze czarnym.
HKM Wodze parciane z kolorowymi stoperami
Parciane wodze z kolorowymi stoperami. Ich końce zakończono wygodnymi w użyciu karabińczykami. Idealnie sprawdzą się w przypadku jazd dla dzieci - szybkie wypięcie ułatwia pracę na lonży.
KAVALKADE Wodze parciane Classic ze stoperami
Wodze parciano-skórzane ze stoperami (po pięć stoperów na stronę). Dostępne w kolorach czarnym i brązowym.   Sprzączki wykonane ze stali nierdzewnej. Grubość: 19 mm Długość każda strona: full - 1,40 m             ...
KAVALKADE Wodze parciane Glamour
Wodze parciano-skórzane ze stoperami (po pięć stoperów na stronę). Dostępne w kolorze czarnym.   Sprzączki wykonane ze stali nierdzewnej. Ozdobiono je połyskującymi cyrkoniami.  Szerokość: 16 mm. Długość każdej ze stron: ...
KAVALKADE Wodze parciane z kółkiem
Ogumowane wodze ze stoperami. Zakończono je metalowym kółeczkiem. Szerokość wodzy: 16 mm. Długość każdej ze stron: full - 1,40 m
PREMIERE Wodze parciane ze sprzączkami
Wodze parciane z elementami skórzanymi zapinane na sprzączki, wyposażone w stopery i motylki. Szerokość wodzy wynosi 19 mm.
PREMIERE Wodze parciane ze sprzączkami
Wodze parciane z elementami skórzanymi zapinane na sprzączki, wyposażone w stopery i motylki. Szerokość wodzy wynosi 16 mm.
QHP Wodze parciane elastyczne QHP Wodze parciane elastyczne
Producent: QHP
Cena: 72,00 zł
zobacz więcej
QHP Wodze parciane elastyczne
Wodze parciane wykonane z mocnej bawełny. Posiada elementy skórzane. Sprzączki wykonano ze stali nierdzewnej. Umieszczono na nich stopery, które ułatwiają równe trzymanie wodzy. Na ich końcach znajdują się elastyczne wstawki, które ...
QHP Wodze parciane z karabińczykami
Wodze parciane z dołączonym karabińczykiem, który umożliwia szybkie przypięcie/odpięcie wodzy do wędzidła. Zawierają stopery, motylki, sprzączkę na końcu oraz okucia ze stali nierdzewnej.
QHP Wodze parciane z kolorowymi stoperami
Parciane wodze z kolorowymi stoperami. Idealne dla dzieci do nauki jazdy. Zakończone skórzanymi elementami w kolorze czarnym. Posiadają stopery do wytoku. Sprzączki i okucia wykonano ze stali nierdzewnej.
QHP Wodze parciane ze stoperami
Parciane wodze ze skórzanymi stoperami. Zapewniają dobry chwyt. Ich końce doczepiane do wędzidła zakończono skórą. Sprzączki i okucia są w kolorze srebrnym.
SAWKA Light Hand - Amortyzator do wodzy 48h
Sawka Light Hand do jedyna pomoc jeździecka, która współpracuje z koniem i dla konia. Nie wywiera żadnej presji na delikatny pysk zwierzęcia a jedynie niweluje błędy popełniane podczas jazdy przez niewprawną ...
  • 48h

Akcesoria i sprzęt jeździecki - PASI-KONIK

Wszelkie prawa zastrzeżone

Sklep internetowy Shoper.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl