Sklep internetowy internet@pasi-konik.pl
GSM internetowy 603 98 88 24

wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Ankieta
Jakie suplementy preferujesz?
Producenci
BR Jabłko dla konia aromatyzowane BR Jabłko dla konia aromatyzowane
Producent: BR
Cena: 72,00 zł
sztuka
zobacz więcej
BR Jabłko dla konia aromatyzowane
Piłka dla konia aromatyzowana smakiem jabłka. Zapobiega nudzie w stajni i na padoku.  Dostępna w kształcie jabłka w kolorze czerwonym.
BR Piłka dla konia Jolly Ball 10''
Nieduża piłka z wytrzymałego materiału syntetycznego o średnicy 10''. W sam raz dla konia lub dużego psa.
BR Piłka dla konia Jolly Ball 10'' aromatyzowana - guma balonowa
Nieduża piłka z wytrzymałego materiału syntetycznego o średnicy 10'', aromatyzowana zapachem gumy balonowej. W sam raz dla konia lub dużego psa.
BR Piłka dla konia Jolly Ball 10'' aromatyzowana - jabłko
Nieduża piłka z wytrzymałego materiału syntetycznego o średnicy 10'', aromatyzowana zapachem jabłek. W sam raz dla konia lub dużego psa.
BR Piłka dla konia Jolly Ball 10'' aromatyzowana - jagody
Nieduża piłka z wytrzymałego materiału syntetycznego o średnicy 10'', aromatyzowana zapachem jagód. W sam raz dla konia lub dużego psa.
BR Piłka dla konia Jolly Ball 10'' aromatyzowana - mięta
Nieduża piłka z wytrzymałego materiału syntetycznego o średnicy 10'', aromatyzowana zapachem mięty. W sam raz dla konia lub dużego psa.
BR Piłka dla konia Jolly Ball 10'' aromatyzowana - wanilia
Nieduża piłka z wytrzymałego materiału syntetycznego o średnicy 10'', aromatyzowana zapachem wanilii. W sam raz dla konia lub dużego psa.
BR Piłka dla konia Jolly Ball 6''
Nieduża piłka z wytrzymałego materiału syntetycznego o średnicy 6''. W sam raz dla konia lub dużego psa.
BR Piłka dla konia Jolly Ball 8''
Nieduża piłka z wytrzymałego materiału syntetycznego o średnicy 8''. W sam raz dla konia lub dużego psa.
BR Piłka dla konia Mega Jolly Ball 25''
Wytrzymała piłka o średnicy 25" (64 cm) zaprojektowana do zabawy na padoku. Materiał wytrzymuje nacisk do 1100 kg. Piłka dostarczana jest z dedykowaną pompką nożną i instrukcją dbania o produkt. Należy upewnić się, że piłka nadmuchana ...
BR Piłka dla konia Mega Jolly Ball 30''
Wytrzymała piłka o średnicy 30" (76 cm) zaprojektowana do zabawy na padoku. Materiał wytrzymuje nacisk do 1100 kg. Piłka dostarczana jest z dedykowaną pompką nożną i instrukcją dbania o produkt. Należy upewnić się, że piłka nadmuchana ...
BR Piłka dla konia Mega Jolly Ball 30'' 48h
Wytrzymała piłka o średnicy 30" (76 cm) zaprojektowana do zabawy na padoku. Materiał wytrzymuje nacisk do 1100 kg. Piłka dostarczana jest z dedykowaną pompką nożną i instrukcją dbania o produkt. Należy upewnić się, że piłka nadmuchana ...
  • 48h
  • nowość
BR Piłka dla konia Mega Jolly Ball 40''
Wytrzymała piłka o średnicy 40" (102 cm) zaprojektowana do zabawy na padoku. Materiał wytrzymuje nacisk do 1100 kg. Producent rekomenduje dokupienie pokrowca na piłkę stosowanego w celu przedłużenia żywotności piłki.
BR Piłka dla konia Mega Jolly Tug
Wytrzymała zabawka na padok dla Twojego konia - dwa uchwyty ułatwiają chwycenie zabawki lub zapewniają możliwość zabawy dwóch koni na raz. Zabawa Jolly Tug pomaga rozwiązać problem nudy na padoku. Piłka Jolly Ball 14" (35 cm) znajduje się ...
BR Pokrowiec na piłkę Mega Jolly Ball 25''
Pokrowiec wykonany z poliestru, przedłuża żywotność piłki Jolly Ball 25". Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C. 
BR Pokrowiec na piłkę Mega Jolly Ball 30''
Pokrowiec wykonany z poliestru, przedłuża żywotność piłki Jolly Ball 30". Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C. 
BR Pokrowiec na piłkę Mega Jolly Ball 40''
Pokrowiec wykonany z poliestru, przedłuża żywotność piłki Jolly Ball 40". Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C. 
BUSSE Piłka dla konia aromatyzowana smakiem jabłka
Piłka dla konia aromatyzowana smakiem jabłka. Zapobiega nudzie w stajni i na padoku. Z bezpiecznym zaworkiem - po ściśnięciu uchodzi z niej powietrze, po odpuszczeniu sama się pompuje. Średnica 25cm

Akcesoria i sprzęt jeździecki - PASI-KONIK

Wszelkie prawa zastrzeżone

Sklep internetowy Shoper.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl