Sklep internetowy internet@pasi-konik.pl
GSM internetowy 603 98 88 24

wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
BUSSE Zestaw szczotek Bunt BUSSE Zestaw szczotek Bunt
Producent: Busse
Cena: 79,00 zł
zobacz więcej
BUSSE Zestaw szczotek Bunt
Zestaw kolorowych szczotek dla dzieci. W skład zestawu wchodzą: zgrzebło, kopystka, grzebyk, gąbka, szczotka do grzywy oraz do ciała. Pakowane w wygodny pokrowiec - plecaczek.
HKM LS Zestaw do czyszczenia Funny Horses
Skrzynka z zestawem szczotek dla konia.
HKM LS Zestaw szczotek Little Sister
Zestaw do czyszczenia składający się z: kopystki, grzebienia, zgrzebła, miękkiej szczotki i szczotki z długim włosiem. Zapakowane w woreczek.  Kolor błękitny. 
HKM Plecaczek ze szczotkami HKM Plecaczek ze szczotkami
Producent: HKM
Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
HKM Plecaczek ze szczotkami
Plecaczek z zestawem kolorowych szczotek dla dzieci. Zestaw składa się z: grzebienia, gąbki, kopystki, zgrzebła plastikowego oraz ze szczotki z włosia syntetycznego.
HKM Torba z przyborami do czyszczenia, 6 części
Przezroczysta torba z przyborami do czyszczenia konia. Idealna dla najmłodszych jeźdźców.  W skład zestawu wchodzą: szczotka z miękkim włosiem, szczotka z długim włosiem, plastikowe zgrzebło, kopystka, grzebień oraz gąbeczka.
HKM Torba z przyborami do czyszczenia, 6 części
Przezroczysta torba z przyborami do czyszczenia konia.  W skład zestawu wchodzą: szczotka z miękkim włosiem, 2 plastikowe zgrzebła, kopystka, metalowy grzebień oraz  ściągaczka do wody.
HKM Zestaw do czyszczenia, 4 części
Sortowane kolorystycznie. Kolor zestawu wybierany losowo.
HKM Zestaw szczotek - 5 części HKM Zestaw szczotek - 5 części
Producent: HKM
Cena: 70,00 zł 100,00 zł
zobacz więcej
HKM Zestaw szczotek - 5 części
Zestaw do czyszczenia konia składający się z: - kopystka - grzebień - szczotka z długim włosiem - miękka szczotka - szczotka mała z twardym włosiem
  • promocja
HKM Zestaw szczotek Kids HKM Zestaw szczotek Kids
Producent: HKM
Cena: 109,00 zł
zobacz więcej
HKM Zestaw szczotek Kids
Zestaw szczotek do czyszczenia konia. W jego skład wchodzą: kopystka, szczotka do głowy, zgrzebło i szczotka włosiana. Całość jest utrzymana w różowo-czarnej kolorystyce w gwiazdki.
HKM Zestaw szczotek Oriental HKM Zestaw szczotek Oriental
Producent: HKM
Cena: 120,00 zł
zobacz więcej
HKM Zestaw szczotek Oriental
Zestaw pięciu szczotek do czyszczenia konia. W jego skład wchodzą: kopystka, szczotka do głowy, zgrzebło oraz szczotki do sierści o długim i krótkim włosiu. Szczotki posiadają na sobie fantazyjne orientalne wzory. 
HORZE Skrzynka ze szczotkami dla dzieci
Skrzynka razem ze szczotkami. Wyposażenie: zgrzebło gumowe, kopystka, grzebień aluminiowy, miękka drewniana szczotka do sierści, drewniana szczotka ryżowa, pędzelek do kopyt oraz gumki do grzywy.
HORZE Zestaw do czyszczenia Bling
Zestaw do czyszczenia konia dla dzieci. 3 szczotki, zgrzebło, gąbka i kopystka. 
HORZE Zestaw do czyszczenia konia
Zestaw do czyszczenia: szczotka ryżowa, miękka szczotka do sierści, ściągaczka do wody, kopystka, szczotka do grzywy i ogona, grzebień.  Wszystko zapakowane w poreczną torbę.
HORZE Zestaw pielęgnacyjny HORZE Zestaw pielęgnacyjny
Producent: Horze
Cena: 159,00 zł
zobacz więcej
HORZE Zestaw pielęgnacyjny
Elegancki zestaw pielęgnacyjny, składający się z drewnianych szczotek w nylonowej torbie. Zawiera: - dużą szczotkę do sierści - średnią szczotkę do sierści - szczotkę ryżową - szczotkę do grzywy i ogona ...
OSTER Zestaw szczotek w torbie
Rewelacyjny zestaw szczotek firmy Oster z poręcznej torbie. Każda szczotka ma swoje miejsce. Najwyższej jakości materiał i wykończenie. Zestaw składa się z następujących elementów: zgrzebło z gumowymi wypustkami do masażu, szczotka do ...
OSTER Zestaw szczotek w torbie 48h
Rewelacyjny zestaw szczotek firmy Oster z poręcznej torbie. Każda szczotka ma swoje miejsce. Najwyższej jakości materiał i wykończenie. Zestaw składa się z następujących elementów: zgrzebło z gumowymi wypustkami do masażu, szczotka do ...
  • 48h
WALDHAUSEN Skrzynka ze szczotkami
Skrzyneczka ze szczotkami oraz wyjmowaną półeczką.   W skład zestawu wchodzą: kopystka, gąbka, grzebyk, iglak, pędzelek z pojemniczkiem, szczotka do sierści z syntetycznym krótkim włosiem i szczotka do sierści z syntetycznym ...
WALDHAUSEN Zestaw do czyszczenia Dotties
Zestaw do czyszczenia, w którego skład wchodzą: - szczotka z długim włosiem - szczotka z krótkim włosiem - zgrzebło - kopystka - grzebień

Akcesoria i sprzęt jeździecki - PASI-KONIK

Wszelkie prawa zastrzeżone

Sklep internetowy Shoper.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl