Sklep internetowy internet@pasi-konik.pl
GSM internetowy 603 98 88 24

wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Wysyłka gratis, a może sam odbierzesz swoje zamówienie?

Odbiór osobisty zamówienia w jednym z naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie - na Pradze przy ul. Grenadierów 13, na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 364B lub na Targówku przy ul. Ładnej 23. Zobacz jak dojechać do naszych sklepów. Przy wybraniu tej opcji nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty. Klient zostaje poinformowany mailowo o możliwości odebrania swojego zamówienia i ma na to 7 dni od momentu skompletowanie zamówienia. Zamówienie można podjąć w godzinach pracy sklepów, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 11 - 19 lub w soboty w godzinach 10 - 16. 

Przesyłka gratis dotyczy zamówień przekraczających kwotę 300 zł oraz w całości zapłaconych przelewem na nasze konto bankowe. Darmowej wysyłce nie podlegają paczki o wadze powyżej 30 kg, baty ujeżdżeniowe, baty do lonżowania, paliki do pastucha, zestaw mistboy, długie wieszaki na derki ani inne przedmioty przekraczające długość 1 metra. Paczki wysyłane na koszt sklepu są zawsze wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Pozostałe zamówienia zostaną wysłane wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej - przy normalnych warunkach pogodowych paczki są dostarczane następnego dnia do adresata (nie uwzględniamy sobót, niedziel i świąt). Korzystamy z usług firmy kurierskiej GLS. 

Koszt wysyłki paczki do 30kg - 15 zł; do 60 kg - 30 zł; do 90 kg - 45 zł. Paczka pobraniowa jest droższa o 5 zł.

 

 
 
Wybierz najbardziej pasującą formę płatności!
 
Akceptujemy płatności przelewem Zapłaty dokonujesz przelewem na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Jeśli nie otrzymałeś danych do przelewu możesz skorzystać z tych zamieszczonych poniżej. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.
Dane do przelewu:
PASI-KONIK S.C., ul. Ładna 23, 03-629 Warszawa
PKO BP 67 1020 1156 0000 7102 0134 4639

Akceptujemy płatności poprzez serwis Payu i Przelewy24 Zapłaty dokonujesz w momencie składania zamówienia. Oba serwisy umożliwiają dokonanie płatności za pośrednictwem szybkiego przelewu z wybranych polskich banków, a system Przelewy24 dodatkowo umożliwia dokonanie płatności za pośrednictwem karty kredytowej Visa i Maestro oraz skorzystania z rat AliorBanku oraz mBanku.. 

Akceptujemy płatności za pobraniem Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Ta forma przesyłki jest trochę droższa niż w przypadku zamówień opłaconych przelewem lub poprzez szybkie płatności, gdyż muszą zostać doliczone do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem.

Akceptujemy płatność gotówką/kartą płatniczą przy odbiorze osobistym zamówienia w jednym z naszych sklepów w Warszawie.

 

 


 Jak długo będziesz czekał na swoje zamówienie?

 
Przy każdym produkcie na naszej stronie jest podany okres oczekiwania na dany produkt. Jest to czas oczekiwania na dostawę zamówienia pod wskazany adres lub do wybranego punktu odbioru. Podany czas jest w dniach roboczych (bez wliczania świąt i dni wolnych). Wacha się on od 2 dni do nawet 10 tygodni - wszystko w zależności od dostępności danego produktu (niektóre produkty są dopiero szyte pod konkretne zamówienie).
 
Czas realizacji twojego zamówienia to najdłuższy czas oczekiwania podany przy zamówionych produktach, czyli jeśli zamówisz kantar z dostępnością 2 dni i czaprak z dostępnością 14 dni roboczych to swoje zamówienie otrzymasz w ciągu 14 - 18 dni kalendarzowych. Zostaniesz poinformowany o wysłaniu paczki lub o możliwości odbioru zamówienia z wybranego sklepu.
 
Jeśli jakiś produkt jest niedostępny w hurtowni lub czas realizacji zamówienia miałby się wydłużyć poinformujemy cię o tym bezwłocznie. 

Akcesoria i sprzęt jeździecki - PASI-KONIK

Wszelkie prawa zastrzeżone

Sklep internetowy Shoper.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl